ELC (English Learning Competition) verseny

ELC Verseny a Csatában

Az MMPublications Kiadó a 2017/18 tanévben is megrendezte népszerű ELC (English Learning Competition) versenyét. A teszt melyet a tanulóknak ki kellett tölteniük, 30 felelet-választós kérdésből állt, fokozatosan növekvő nehézségi szinttel. A feladatok az angol nyelv különböző részeit ölelték fel, mint a nyelvtan, szókincs, kiejtés, kifejezések,  amerikai kultúra és az olvasmánnyal kapcsolatos kérdések, melyet a diákjainknak még a verseny előtt el kellett olvasniuk.

A tanévben több BGC programban tanuló diák csatlakozott a versenyhez, akik közül Gürsoy Meryem Nezire 1 helyezett és Krámos Dániel 2. helyezett lett Mercury kategóriában.

A felkészülés során tanúsított kitartó munkát a kiadó egy Samsung tablettel és egy Samsung okostelefonnal jutalmazta.

Gratulálunk és büszkék vagyunk rátok!