Angol plakátverseny/English Poster Competition 2017 eredmény

A 2016/2017. tanév végén ismét megrendezésre került az iskolánkban az angol nyelvű plakátverseny. A legalább A4-es méretű, bármilyen rajztechnikával elkészült angol nyelvű munkákat vártunk egyéni és csoportos jelentkezőktől iskolánk 1-8. osztályaiból.

Örömmel tapasztaltuk, hogy idén is sok kiváló kreatív munka született, így június 14-én, a DÖK napon, összesen 55 plakát megtekintése után tudtunk eredményt hirdetni és díjakat kiosztani.

Köszönjük, a zsűri tagjainak- Koloszár Ágnes, Kócsó Gyöngyi, Sillyéné Horváth Krisztina és Mák Éva tanárnők – munkáját.

Eredmények:

• Legjobb rajztechnika: Mária Horváth, Virág Orsós, Dániel Török, Jázmin Varga and Viktória Végh (5.a)- ABC
  • Legkülönlegesebb technika: Nikolett Horváth, András Takács, Szófia Varga, Rudolf Varga, and Daniel Vincze (6.a)- My favourite
  • Legkreatívabb munka: Bernadett Kollár, Viola Kovács and Viktória Ötvös  (7.a)- Infinity Galaxy
  • A legjobb angol nyelvű munka: Izabella Nagy, Petra Orovetz, Zina Zalán and Bora Rabócsi  (4.a)– Doughnut
  • Közönségdíj (A tanulók és dolgozók által június 13.-án leadott legtöbb szavazat díja): Seres Mónika (8.a)- Cristiano RONALDO and Burak ÖZÇIVIT

Gratulálunk a nyerteseknek és köszönjük a versenyben résztvevő valamennyi pályázó és szavazó munkáját.

Kellemes nyári pihenést kívánunk!