Tanáraink 2017/2018

Vezetőség

Név Foglakozás, beosztás Végzettség Fogadóóra
Szenteiné Bukovinszky Katalin Intézményvezető Matematika, pedagógia-könyvtár szakos tanár,  okleveles minőségfejlesztés-tanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető, mesterpedagógus Hétfő 1.óra
Borosné Borbély Beáta Intézményvezető helyettes, tanár, osztályfőnök (5.b) Biológia, földrajz szakos tanár, okleveles földrajz tanár,szakvizsgázott közoktatás-vezető,  szakvizsgázott mentortanár, felnőttoktatási szakértő, mesterpedagógus  Szerda 3.óra
dr. Hédi Csabáné Papik Éva Intézményvezető helyettes, tanító, osztályfőnök (4.b) Tanító, testnevelés  szakkollégium, szakvizsgázott közoktatás vezető Csütörtök 1.óra

Nevelőtestület

Név Foglalkozás, beosztás Végzettség Fogadóóra
Bali Anita Tanító ( 1.a) , tanár Tanító, angol nyelv- és irodalom szakos tanár  Csütörtök 6.óra
Berki Andrea Tanító (3.b) Tanító  Kedd 6.óra
Cséke Nikolett Tanító (3.a) Tanító,  angol műveltségterület Hétfő 6.óra
Deák Hedvig Tanító Tanító, angol műveltségterület “A” hét hétfő 5.óra
Dombiné Pécs Anikó Tanító (2.a) Tanító, szakvizsgázott közoktatás-vezető Szerda 4.óra
Dr. Sipuláné Kapusi Margit Tanító, osztályfőnök (1.a), tanár Tanító, testnevelés szakkollégium, számítástechnika szakos tanár Hétfő 6.óra
Endrődi Zoltánné Tanár Tanító,orosz műveltségi terület, ének-zene és német szakos tanár, Kedd 4.óra
Formanek Annamária Tanító,tanár, munkaközösség vezető Tanító,ének-zene és német szakos tanár, okleveles ének-zene tanár Szerda 6.óra
Gazdagné Gyöngyösi Tünde Tanító, osztályfőnök (1.b) Tanító, szakvizsgázott közoktatás-vezető Kedd 4.óra
Goda Tünde Tanító (4.c) Tanító Kedd 6.óra
Hermann Csilla Tanító, osztályfőnök (2.c) Tanító, okleveles olasz tanár Csütörtök 4.óra
Honbolygó Klára Tanár Magyar- történelem szakos tanár Csütörtök 4.óra
Ignácz Hajnalka Tanító, osztályfőnök (2.b)  Tanító, differenciáló nevelés szakkollégium Szerda 5.óra
Juhász Miklós Tanító, osztályfőnök (4.c) Tanító Kedd 6.óra
Kemény Bernadett Tanár  Matematika- számítástechnika szakos tanár Péntek 4.óra
 Kerényi Lilla Könyvtáros Tanító, könyvtár szakkollégium  Hétfő 15:00-16:00
Kisné Molnár Ildikó Tanár, osztályfőnök (6.a) munkaközösség vezető Testnevelés, földrajz szakos tanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető Kedd 7.óra
Kiss Csilla Tanító ( 1.c) Tanító, biológia szakos tanár Szerda 10.óra
Kiss Hajnalka Tanár, munkaközösség vezető Biológia, földrajz szakos tanár, okleveles egészségtanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető Hétfő 5.óra
Kiss Ivett Tanító ( 4.b) Tanító, angol műveltségterület Csütörtök 5.óra
Kócsó Gyöngyi Tanító( 4.d) Tanító Péntek 3.óra
Koloszár Ágnes Tanító (2.c), munkaközösség vezető Tanító, rajz, népművelés szakkollégium Szerda 4.óra
Kovács Noémi   Tanár Angol szakos tanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető Péntek 4.óra
Lázár Benjámin Tanár Testnevelés szakos tanár Csütörtök 3.óra
Mák Éva Tanár Okleveles angol tanár Péntek 3.óra
Nádházi Ágnes Tanár, osztályfőnök (8.a), munkaközösség vezető Magyar, történelem szakos tanár Szerda 3.óra
Nagyné Hajdu Tímea Tanító, osztályfőnök (3.b) Tanító, ének-zene műveltségi terület Hétfő 4.óra
Nagyné Végvári Erzsébet Tanár, osztályfőnök (7. a) Matematika, kémia szakos tanár “A” hét Hétfő 2.óra
Nyári László Tanár, osztályfőnök (5.a), munkaközösség vezető Számítástechnika szakos tanár, tanító Péntek 1.óra
Pecze Halász Adrienn Tanító (4.a), munkaközösség vezető Tanító, okleveles történelem tanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető Csütörtök 4.óra
Pethőné Krasnyánszki Erika Tanító, osztályfőnök ( 1.c) Tanító Szerda 2.óra
Polgár Ágnes Tanító (2.b) Tanító Kedd 5.óra
Sárik Katalin Tanító (2.a) Tanító, angol műveltségi terület Hétfő 6.óra
Seres Zsuzsanna   Tanító, osztályfőnök (3.a) Tanító, könyvtár szakkollégium, szakvizsgázott közoktatás-vezető Péntek 3.óra
  Székely Krisztina   Tanító, osztályfőnök (4.a), munkaközösség vezető   Tanító, ember és társadalom műveltségi terület Hétfő 5.óra
   Targubáné Tari Gabriella Tanító, osztályfőnök (3.c)  munkaközösség vezető Tanító  Szerda 4.óra
Tompa Irén Tanító (2.c), munkaközösség vezető Tanító,  szakvizsgázott fejlesztőpedagógus Hétfő 5.óra
Varga-Ladócki Rita   Tanító (1.b) Tanító, angol műveltségterület Csütörtök 4.óra
Virág Éva Tanító, osztályfőnök (4.d) Tanító, ének, pedagógia szakkollégium Péntek 4.óra
Zara Gyöngyi Fejlesztő pedagógus Gyógypedagógus Szerda 3.óra