Tanáraink 2018/2019

Vezetőség

Név Foglakozás, beosztás Végzettség Fogadóóra
Szenteiné Bukovinszky Katalin Intézményvezető Matematika, pedagógia-könyvtár szakos tanár,  okleveles minőségfejlesztés-tanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető, mesterpedagógus Hétfő
1. óra
Borosné Borbély Beáta Intézményvezető helyettes, tanár, osztályfőnök (6.b) Biológia, földrajz szakos tanár, okleveles földrajz tanár,szakvizsgázott közoktatás-vezető,  szakvizsgázott mentortanár, felnőttoktatási szakértő, mesterpedagógus Hétfő
4. óra
dr. Hédi Csabáné Papik Éva Intézményvezető helyettes, tanító, Tanító, testnevelés  szakkollégium, szakvizsgázott közoktatás vezető Szerda
1. óra

Nevelőtestület

Név Foglalkozás, beosztás Végzettség Fogadóóra
Bali Anita Tanító Tanító, angol nyelv és irodalom szakos tanár Hétfő
5. óra
Balogh Gyöngyi Tanár Testnevelés szakos tanár
Barna Dóra Tanár Angol szakos tanár Csütörtök
3. óra
Berki Andrea Tanító (4.b) Tanító Péntek
4. óra
Dobolán Judit Tanár okleveles vizuális és környezetkultúra szakos tanár, okleveles szilikátipari tervezőművész
Dombiné Pécs Anikó Tanító, osztályfőnök (3.a) Tanító Kedd
6. óra
Dr. Sipuláné Kapusi Margit Tanító, osztályfőnök (2.a), Tanár Tanító, testnevelés szakkollégium, számítástechnika szakos tanár Péntek
2. óra
Filep Anita Tanár Magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Formanek Annamária Tanító,tanár, osztályfőnök(5.a), munkaközösség vezető Tanító,ének-zene és német szakos tanár, okleveles ének-zene tanár Kedd
6. óra
Goda Tünde Tanító (3.b) Tanító Kedd
7:45-8:45
Hermann Csilla Tanító, osztályfőnök (3.c) Tanító, okleveles olasz tanár Szerda
5. óra
Ignácz Hajnalka Tanító, osztályfőnök (3.b)  Tanító, differenciáló nevelés szakkollégium Szerda
4. óra
Juhász Miklós Tanító (4.c) Tanító, szakvizsga
 Kerényi Lilla Könyvtáros Tanító, könyvtár szakkollégium Hétfő
16:00-17:00
Kisné Molnár Ildikó Tanár, osztályfőnök (7.a) munkaközösség vezető Testnevelés, földrajz szakos tanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető Szerda
1. óra
Kiss Csilla Tanító, osztályfőnök (2.c) Tanító, biológia szakos tanár Csütörtök
6. óra
Kiss Hajnalka Tanár, osztályfőnök  (6.c), munkaközösség vezető Biológia, földrajz szakos tanár, okleveles egészségtanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető Csütörtök
5. óra
Kócsó Gyöngyi Tanító, osztályfőnök(1.c) Tanító Kedd
3. óra
Koloszár Ágnes Tanító (3.c) Tanító, rajz, népművelés szakkollégium Szerda
3. óra
Lázárné Molnár Katalin Tanító  Tanító
Márkász Bertalanné Tanár Angol, történelem szakos tanár
Nádházi Ágnes Tanár, osztályfőnök (5.b) munkaközösség vezető Magyar, történelem szakos tanár Hétfő
7. óra
Nagyné Hajdu Tímea Tanító, osztályfőnök (4.b) Tanító, ének-zene műveltségi terület Hétfő
5. óra
Nagyné Végvári Erzsébet Tanár, osztályfőnök (8. a) Matematika, kémia szakos tanár Szerda
6. óra
Nyári László Tanár, osztályfőnök (6.a) munkaközösség vezető Számítástechnika szakos tanár, tanító Kedd
1. óra
Pecze Halász Adrienn Tanító (4.a), munkaközösség vezető Tanító, okleveles történelem tanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető Péntek
1. óra
Pethőné Krasnyánszki Erika Tanító, osztályfőnök (2.b) Tanító Csütörtök
5. óra
Sárközi Anita Tanító (1.b)  Tanító, német műveltségi terület Szerda
5. óra
Seres Zsuzsanna Tanító, osztályfőnök (4.a) Tanító, könyvtár szakkollégium, szakvizsgázott közoktatás-vezető Kedd
2. óra
Szabó Ágnes Katalin Tanító Tanító, rajz szakkollégium, táncpedagógus-gyermektáncoktató
Szabó Éva Erzsébet Tanár Magyar, történelem szakos általános iskolai tanár,
okleveles történelem szakos bölcsész és tanár
Székely Krisztina Tanító, osztályfőnök (1.b) munkaközösség vezető Tanító, ember és társadalom műveltségi terület Hétfő
5. óra
 Szujóné Somogyi Ágnes   Tanító, osztályfőnök (4.c)   Tanító Hétfő
5. óra
Váradi Erika Tanító, osztályfőnök (1.a) Tanító,  népművelés, könyvtár szakkollégium Hétfő
7. óra
Varga-Ladócki Rita   Tanító (2.b) Tanító, angol műveltségterület Szerda
4. óra
Virág Éva Tanító, (1.c) Tanító, ének, pedagógia szakkollégium Péntek
A hét –
3. óra
B hét-
6. óra
Zara Gyöngyi Fejlesztő pedagógus Gyógypedagógus Szerda
5. óra
Nagy Eszter Iskolapszichológus Iskolapszichológus