Tanáraink 2018/2019
Vezetőség
Név | Foglakozás, beosztás | Végzettség | Fogadóóra |
Borosné Borbély Beáta | Intézményvezető | Biológia, földrajz szakos tanár, okleveles földrajz tanár,szakvizsgázott közoktatás-vezető, szakvizsgázott mentortanár, felnőttoktatási szakértő, mesterpedagógus | Hétfő 1. óra |
Kiss Hajnalka | Intézményvezető helyettes, tanár, osztályfőnök (6.b) | Biológia, földrajz szakos tanár, okleveles egészségtanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető | Hétfő 4. óra |
dr. Hédi Csabáné Papik Éva | Intézményvezető helyettes, tanító, | Tanító, testnevelés szakkollégium, szakvizsgázott közoktatás vezető | Szerda 1. óra |
Nevelőtestület
Név | Foglalkozás, beosztás | Végzettség | Fogadóóra |
Bali Anita | Tanító | Tanító, angol nyelv és irodalom szakos tanár | Hétfő 5. óra |
Balogh Gyöngyi | Tanár | Testnevelés szakos tanár | Hétfő 6. óra |
Berki Andrea | Tanító, osztályfőnök (4.b) | Tanító | Péntek 4. óra |
Dobolán Judit | Tanár | okleveles vizuális és környezetkultúra szakos tanár, okleveles szilikátipari tervezőművész | |
Dombiné Pécs Anikó | Tanító, osztályfőnök (3.a) | Tanító | Kedd 6. óra |
Dr. Sipuláné Kapusi Margit | Tanító, osztályfőnök (2.a), Tanár | Tanító, testnevelés szakkollégium, számítástechnika szakos tanár | Péntek 2. óra |
Filep Anita | Tanár | Magyar nyelv és irodalom szakos tanár | |
Formanek Annamária | Tanító,tanár, osztályfőnök(5.a), munkaközösség vezető | Tanító,ének-zene és német szakos tanár, okleveles ének-zene tanár | Kedd 6. óra |
Goda Tünde | Tanító (3.b) | Tanító | Kedd 7:45-8:45 |
Hermann Csilla | Tanító, osztályfőnök (3.c) | Tanító, okleveles olasz tanár | Szerda 5. óra |
Ignácz Hajnalka | Tanító, osztályfőnök (3.b) | Tanító, differenciáló nevelés szakkollégium | Szerda 4. óra |
Juhász Miklós | Tanító (4.c) | Tanító, szakvizsga | |
Kerényi Lilla | Könyvtáros | Tanító, könyvtár szakkollégium | Hétfő 16:00-17:00 |
Kisné Molnár Ildikó | Tanár, osztályfőnök (7.a) munkaközösség vezető | Testnevelés, földrajz szakos tanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető | Szerda 1. óra |
Kiss Csilla | Tanító, osztályfőnök (2.c) | Tanító, biológia szakos tanár | Csütörtök 6. óra |
Kiss Hajnalka | Tanár, osztályfőnök (6.c), munkaközösség vezető | Biológia, földrajz szakos tanár, okleveles egészségtanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető | Csütörtök 5. óra |
Kócsó Gyöngyi | Tanító, osztályfőnök(1.c) | Tanító | Kedd 3. óra |
Koloszár Ágnes | Tanító (3.c) | Tanító, rajz, népművelés szakkollégium | Szerda 3. óra |
Lázárné Molnár Katalin | Tanító | Tanító | |
Márkász Bertalanné | Tanár | Angol, történelem szakos tanár | |
Nádházi Ágnes | Tanár, osztályfőnök (5.b) munkaközösség vezető | Magyar, történelem szakos tanár | Hétfő 7. óra |
Nagyné Végvári Erzsébet | Tanár, osztályfőnök (8. a) | Matematika, kémia szakos tanár | Szerda 6. óra |
Nyári László | Tanár, osztályfőnök (6.a) munkaközösség vezető | Számítástechnika szakos tanár, tanító | Kedd 1. óra |
Pethőné Krasnyánszki Erika | Tanító, osztályfőnök (2.b) | Tanító | Csütörtök 5. óra |
Sárközi Anita | Tanító (1.b) | Tanító, német műveltségi terület | Szerda 5. óra |
Seres Zsuzsanna | Tanító, osztályfőnök (4.a) | Tanító, könyvtár szakkollégium, szakvizsgázott közoktatás-vezető | Kedd 2. óra |
Szabó Ágnes Katalin | Tanító | Tanító, rajz szakkollégium, táncpedagógus-gyermektáncoktató | |
Szabó Éva Erzsébet | Tanár | Magyar, történelem szakos általános iskolai tanár, okleveles történelem szakos bölcsész és tanár |
|
Székely Krisztina | Tanító, osztályfőnök (1.b) munkaközösség vezető | Tanító, ember és társadalom műveltségi terület | Hétfő 5. óra |
Szujóné Somogyi Ágnes | Tanító, osztályfőnök (4.c) | Tanító | Hétfő 5. óra |
Váradi Erika | Tanító, osztályfőnök (1.a) | Tanító, népművelés, könyvtár szakkollégium | Hétfő 7. óra |
Varga-Ladócki Rita | Tanító (2.b) | Tanító, angol műveltségterület | Szerda 4. óra |
Virág Éva | Tanító, (1.c) | Tanító, ének, pedagógia szakkollégium | Péntek A hét – 3. óra B hét- 6. óra |
Zara Gyöngyi | Fejlesztő pedagógus | Gyógypedagógus | Szerda 5. óra |
Nagy Eszter | Iskolapszichológus | Iskolapszichológus | |