Csatás sikerek

Bolyai Természettudományi Csapatverseny Országos Döntő:

3.a csapata (Csak a Csata; Deák Dorka, Fazekas Borbála, Éri Olivér, Szabó Borbála; felkészítő tanító: Kiss Csilla) bekerült a legjobb hat közé, így meghívást kapott a szóbeli döntőre.

A  4.b  csapata (Tudós Törpe Harcsák; Breitner Gábor, Gallyas Máté, Nagy Emese Edina, Sásik Áron; felkészítő tanító: Szujóné Somogyi Ágnes) a 19. helyen.

A 7. a csapata  (Csucska Róbert, Kosztolni Réka, Szemen Péter, Törköly Laura; felkészítő tanárok: Nagy Ildikó, Bartalos Balázs, Kelemen Attila) a 20. helyen végzett.

A 8. a csapata (Zöld Lóherék;  Berki Kíra, Dang Dang Duong, Oláh Ajtony Ambrus, Tóth Boglárka; felkészítő tanárok: Nagy Ildikó, Bartalos Balázs, Kelemen Attila) a 13. helyen végzett.

A matematika versenyen Kovács Patrik 3.b  osztályos tanuló bejutott az első tíz közé.

XIII. Kerületi Prózamondó Verseny:

Kómár Anna (4. b) a 4. évfolyamosok között 1. helyezést ért el, felkészítő tanító: Szujóné Somogyi Ágnes.

Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny

Oláh Ajtony Ambrus 8. b osztályos tanuló 1. helyezést ért el.

Kajor Vince Ádám 8. b osztályos tanuló 4. helyezést ért el.

Felkészító tanár: Nagy Ildikó

Gratulálunk diákjainknak és felkészítő tanítóiknak/tanáraiknak! 👏