Versenyeredmények 2019/2020.

VERSENYEK

NÉV

EREDMÉNY

Kerületi népdaléneklési verseny

Rezeda Énekegyüttes – 7.a

Berger Bianka, Kenéz Hanna Alíz, Lin Ziu, Csucska Lilla, Kovács Nelli

Arany minősítés

 

Felkészítő: Formanek Annamária

Kerületi Zöldike vetélkedő

Bohner Bernadett, Gyenes Angéla, Jánoska Bence, Horváth Marcell

 

Újvárosi Balázs, Virágh Dávid, Kosztolni Réka, Csucska Norbert

8. hely

Felkészítő: Kiss Csilla, Koloszár Ágnes

 

9. hely

Felkészítő: Varga-Ladócki Rita, Szabó Ágnes, Dombiné Pécs Anikó

Szépolvasó verseny

Tóth Benjámin Ákos

7. hely

Felkészítő: Dombiné Pécs Anikó

Úszóverseny

Szabó Bence

3. helyezés

Tankerületi szövegértési verseny

Koleszár Lili – 6.a
Orovecz Petra – 7.a

3. hely

6. Hely

Felkészítő: Nádházi Ágnes

Kerületi történelem csapatverseny

Berger Bianka, Fejes Kata, Nagy-Komár Réka – 7.a

5. hely

Felkészítő: Nádházi Ágnes

XIII. Kerületi SAKK Diákolimpia

Maksa Klaudia – 4.c

Varga Dóra – 3.c

 

4. Hely

6. Hely

Felkészítő: Hermann Csilla, Kiss Csilla

Diáksport Kupa – Úszóverseny

Bohner Bernadett– 3.c
Bohner Balázs – 3.c
Szabó Bence – 4.b
Kiss Márk – 4.b
Gyovai Zénó – 5.a
Király Borisz – 4.a
Somodi Koppány – 5.a
Vajda Dorina – 7.a

6. Hely  – Kiss Csilla
5. Hely  – Kiss Csilla
3. Hely  – Ignácz Hajnalka
4. Hely  – Ignácz Hajnalka
6. Hely  – Bartosiewicz Gáborné
4. Hely  – Dombiné Pécs Anikó
3. Hely  – Bartosiewicz Gáborné
4. Hely  – Nyári László

Országos rajzpályázat

Kemény Nóra – 6.c
Berger Bianka – 7.a
Ge Runxuan 6.c

1. Hely
1. Hely
2. Hely
Felkészítő:  Szirják Edit

A hiúz csodálatos élete – Rajzverseny

Nehrer Petra – 5.a

1.     Hely

Felkészítő: Szirják Edit

Országos Angol Versmondó Verseny

Őrsi Eszter – 4.a

1.     hely
Felkészítő: Szikora Judit

Kerületi Technika verseny

Jurecska Rajmund – 7.a
Oláh Gábor 7.a
Zhao Zhengqiu 7.a

5. Hely
Felkészítő: Nyári László

Kerületi német vers-és prózamondó verseny

Kenéz Alíz Hanna – 7.a

2. Hely

Felkészítő: Formanek Annamária

Bolyai Megyei Matematika Csapatverseny

Gallyas Zoltán 3.c
Bohner Balázs – 3.c
Bohner Bernadett – 3.c
Gyenes Angéla Rita 3.c

3. Helyezés
Felkészítő: Kiss Csilla