Versenyeredmények 2022/2023

Bolyai Matematika Csapatverseny: A 3. a osztály csapata 4. helyezést ért el. Versenyzők voltak: Deák Dorka, Szabó Borbála, Szőke Izabella és Mollnár Richárd. Felkészítő tanító: Kiss Csilla

XIII. Kerületi Versmondó Verseny: Kómár Anna (4. b) a 4. évfolyamosok között 1. helyezést ért el. Felkészítő tanító: Szujóné Somogyi Ágnes

Márkus Bianka (3. a) a 3. évfolyamosok között 3. helyezést- ért el. Felkészítő tanító: Kiss Csilla

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny: a 3. évfolyamosok versenyében a „3. a” csapat 2. helyezést ért el, s ezzel bejutott az országos döntőbe. Csapattagok: Deák Dorka, Bilau Tekla, Szabó Borbála, Szőke Izabella Minka. Felkészítő tanító: Kiss Csilla

A 4. évfolyamosok versenyében a „Négyen bében” csapata 6. helyezést ért el. Csapattagok: Breitner Gábor, Fördős Dóra Anna, Kómár Anna, Srankó Dóra. Felkészítő tanító: Szujóné Somogyi Ágnes

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Országos Döntő:  A 3. évfolyamosok versenyében a „3. a” csapat 9. helyezést ért el. Csapattagok: Deák Dorka, Bilau Tekla, Szabó Borbála, Szőke Izabella Minka. Felkészítő tanító: Kiss Csilla

Bolyai Természettudományi Csapatverseny: Iskolánk 15 csapatából 5 csapat jutott tovább az országos döntőbe. A 3.a Csak a Csata: Deák Dorka, Fazekas Borbála, Éri Olivér, Szabó Borbála. Felkészítő tanító: Kiss Csilla

A 4.b Tudós Törpe Harcsák csapata: Breitner Gábor, Gallyas Máté, Nagy Emese Edina, Sásik Áron. Felkészítő tanító: Szujóné Somogyi Ágnes

Az 5.b csapata: Mezei Bence, Sárosi Patrik, Szűcs-Bajza Szira, Tóth Kristóf Bendegúz. A 7.a csapata: Csucska Róbert, Kosztolni Réka, Szemen Péter, Törköly Laura. A 8.a Zöld lóherék csapata: Berki Kíra, Dang Dang Duong, Oláh Ajtony Ambrus, Tóth Boglárka. Felkészítő tanárok: Nagy Ildikó, Bartalos Balázs, Kelemen Attila

Bolyai Természettudományi Csapatverseny Országos Döntő: A 3.a (Csak a Csata ) csapata a bekerült a legjobb hat közé, így meghívást kapott a szóbeli döntőre. A  4.b (Tudós Törpe Harcsák) a 19. a 7.a a 20. a 8. a (Zöld Lóherék) pedig a 13. helyen végzett. A matematika versenyen Kovács Patrik 3.b  osztályos tanuló bejutott az első tíz közé.

XIII. Kerületi Prózamondó Verseny: Kómár Anna (4. b) a 4. évfolyamosok között 1. helyezést ért el. Felkészítő tanító: Szujóné Somogyi Ágnes

Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny: Oláh Ajtony Ambrus 8. b osztályos tanuló 1. helyezést ért el. Kajor Vince Ádám 8. b osztályos tanuló 4. helyezést ért el. Felkészító tanár: Nagy Ildikó

Kerületi Mastermind angol csoportverseny: Simonyi Áron 7.c, Baranyai Boldizsár 6.c, Kalácska Zalán 7.c csapat a 4. helyen végzett. Felkészítő tanár: Vécsey Tímea
 
ZöldOkos Kupa regionális döntő: Berki Kira, Tóth Boglárka és Oláh Ajtony Ambrus 8. b osztályos tanulók 1. helyezést értek el.
 
ZöldOkos Kupa Kárpát-medencei döntő: Berki Kira, Tóth Boglárka és Oláh Ajtony Ambrus 8. b osztályos tanulók 1. helyezést értek el.