Kedves Diákok és Szülők!

Sulizsák program indul a Csatában  (2023.03.06.-2023.03.17.)

A Sulizsák program keretében használtruha-gyűjtést szervezünk könyvtárunk javára.

A Sulizsák program lényege a textil újrahasznosítás lehetőségeinek megismertetése a diákokkal. Célunk, hogy a jövő generációjának ezek az apró szokások már természetesek legyenek és beépüljenek hétköznapjaikba. Iskolánk 2019 óta Örökös Ökoiskola, ezért is tartjuk fontosnak a környezettudatosságra való nevelést!

Diákjaink jelentős része aktív könyvtárlátogató, keresik, igénylik az új irodalmat, szórakoztató/természettudományos szakkönyveket, ezért a befolyt összeget új kötetek vásárlására fordítanánk.

Amennyiben szeretnék támogatni könyvtárunkat, kérjük, a kinőtt, felesleges ruhákat, cipőket, táskákat stb., ne dobják ki, hanem gyűjtsék össze és juttassák el iskolánkba!

A program által biztosított zsákokat a könyvtárban és a portán lehet 2023. 03. 06-tól (hétfő) igényelni, majd a megtöltött zsákokat ugyanoda visszajuttatni 2023.03.17-ig (péntek).

Lehetőség van arra is, hogy sima, 50-60 literes szemeteszsákban összegyűjtve adják le a felesleges ruhákat, cipőket…

Nagyon szépen köszönjük!