Családi Napot tartottunk

2023. március 11-én, szombaton Családi Napot tartottunk iskolánkban. Számtalan színvonalas és érdekes előadás, bemutató és kézműves foglalkozás várta diákjainkat és családjaikat ezen a napon. A megnyitó után, több helyszínen lehetett sportolni, bemutatókat nézni, kézműveskedni, előadásokat hallgatni. Programok voltak:  rendőrségi kutyásbemutató, híd készítése szög és kötél nélkül, katonáskodás, belecsöppenhettünk a média világába, vállalatot irányíthattunk, átváltozhattunk, színpompás virágokat, szíveket készíthettünk textilből, társasozhattunk, sportolhattunk… Két illusztris vendég Rejtő Ildikó kétszeres olimpiai és ötszörös világbajnok tőrvívó és Jónyer István négyszeres világbajnok magyar asztaliteniszező is tiszteletüket tették ezen a napon intézményünkben, ahol előadást tartottak életükről, pályafutásukról.

Köszönjük szépen az előadóknak, hogy ezen a délelőttön eljöttek hozzánk és bemutatóikkal, előadásaikkal emelték Családi Napunk színvonalát!

Köszönjük szépen minden Kollégának a munkáját valamint, hogy részt vettek annak gördülékeny lebonyolításában!

A Családi Napról készült képeket a galériában tekinthetik meg.