A Víz Világnapját ünnepeltük

Intézményünk egyik küldetése, hogy környeztünk megóvására hívjuk fel diákjaink figyelmét. Minden alkalmat megragadunk, hogy együtt mozduljon iskolánk apraja-nagyja egy-egy kiemelten fontos eseményen, mely környezetünk védelmével kapcsolatos. Így volt ez 2023.03.22-én is, amikor a Víz Világnapját ünnepeltük. Az egész iskola kékbe öltözött és egy rögtönzött flashmob-bal hívta fel a figyelmet arra, mennyire fontos vizeink, tavaink, tengereink védelme. A Diákönkormányzat egy fotópályázattal járult hozzá ahhoz, hogy ez az esemény még színesebb és maradandóbb legyen. Tíz osztály adta be pályázatát, melyből a DÖK-képviselő gyerekek a 3. d osztály pályaművét találták a legkreatívabbnak. Különdíjat érdemelt Győrvári Dóra 1. a osztályos tanulónk fotója.

További fotók a Galériában tekinthetők meg.