Angol plakátverseny/English Poster Competition 2017

Kedves Diákok!

Hamarosan itt a tanév vége és itt a lehetőség, hogy megmutassátok kreativitásotokat és angol nyelvi tudásotokat hagyományos plakátversenyünkön.

Emlékeztek?

Legalább A4-es méretű, bármilyen technikával elkészült angol nyelvű munkákat várunk egyéni és csoportos jelentkezőktől iskolánk 1-8. osztályaiból.

Kérjük, hogy elkészült munkáitokat a 110. terembe hozzátok nevetek és osztályotok megjelölésével – fontos, hogy ezt a plakát túloldalára írjátok fel- legkésőbb június 12 –e (hétfő) 12. óráig.

Ezt követően június 13-án minden tanulónak és dolgozónak lehetősége nyílik arra, hogy miután megtekintette a plakátokat leadja szavazatát az első emeleten kihelyezett dobozba.

Mint minden évben a legjobb munkákat most is szakmai zsűri bírálja el és az eredményeket a június 14-i DÖK napon hirdetjük majd ki.

• Legjobb rajztechnika
  • Legkülönlegesebb technika
  • Legkreatívabb munka
  • A legjobb angol nyelvű munka (pl. szókincs változatossága/ mennyisége, nyelvi szint, pontosság, kreativitás)
  • Közönségdíj (A legtöbb szavazat díja)

Kellemes rajzolást és sikeres versenyszereplést kívánunk mindenkinek.

Hajrá Csatások!