Angol plakátverseny/English Poster Competition 2018

Kedves Diákok!

Hamarosan itt a tanév vége és itt a lehetőség, hogy megmutassátok művészi kreativitásotokat és angol nyelvi tudásotokat hagyományos plakát versenyünkön.

Emlékeztek?

Legalább A3-es méretű, bármilyen technikával elkészült angol nyelvű munkákat várunk egyéni és csoportos jelentkezőktől iskolánk 1-8. osztályaiból.

Kérjük, hogy elkészült munkáitokat a 110. terembe hozzátok nevetek és osztályotok megjelölésével – fontos, hogy ezt a plakát túloldalára írjátok fel- legkésőbb június 12 –e (kedd) 12. óráig.

Ezt követően június 13-án iskolánk minden tanulójának és dolgozójának lehetősége nyílik arra, hogy miután megtekintette a plakátokat leadja szavazatát az első emeleten kihelyezett dobozba A „legjobb plakát” ( közönség díj) kategóriában.

Mint minden évben a legjobb munkákat most is szakmai zsűri bírálja el és az eredményeket a június 14.-i DÖK napon hirdetjük majd ki.

• Legjobb témaválasztás
  • Legkülönlegesebb technika
  • Legkreatívabb plakát
  • Legszínvonalasabb angol nyelvű plakát (pl. szókincs változatossága/ mennyisége, nyelvi helyesség, írásbeli kreativitás)
  • A legjobb plakát: Közönségdíj (A legtöbb szavazat díja)

Kellemes rajzolást és sikeres versenyszereplést kívánunk mindenkinek.

Hajrá Csatások!