Emelt óraszámú idegen nyelvi osztály

Vincze Viktória

Tanítói végzettségemet a debreceni Kölcsey Ferenc Református Tanítóképző Főiskolán szereztem.

Több éve iskolaotthonos rendszerben tanítom a hozzám legközelebb álló tantárgyakat, a matematikát, a környezetismeretet, az ének-zenét, a technikát és a rajzot. Szakmai tudásomat folyamatosan bővítem, az elmúlt időszakban több új pedagógiai módszerrel ismerkedtem meg. Szívesen alkalmazom a legkorszerűbb oktatástechnikai eszközöket (interaktív tábla) nap mint nap a tanórákon, de legfontosabbnak a személyes kapcsolatot tartom.

Szeretettel várom kis elsőseimet, hogy írásra, olvasásra tanítsam őket, bevezessem őket a számok birodalmába és az iskolai életbe. Örömmel vállaltam a megbízást, hogy én legyek az emelt óraszámú angolt tanuló osztály tanítója.

Több információ az emelt óraszámú idegen nyelvi osztályról: itt!