GRATULÁLUNK!

Állami kitüntetéseket vehettek át nevelőtestületünk tagjai

A Nemzeti Erőforrás Miniszter Szabóné Horváth Gizella tanítónő részére a Karácsony Sándor-díjat adományozta.  (A Karácsony Sándor-díjat olyan tanítóknak ítélik oda, akik a gyermekek harmonikus személyiségformálásában huzamosan kiemelkedő munkát végeznek. Országosan összesen tíz kitüntetett veheti át a díjat minden januárban.)

A Nemzeti Erőforrás Miniszter Tikosné Tircsi Éva tanárnő részére az Aranykatedra Emlékplakett kitüntetést adományozta. (Arany Katedra Emlékplakettet azoknak az óvodai, általános iskolai, szakiskolai és középiskolai oktatási-nevelési intézményekben dolgozó pedagógusoknak adományozza az oktatásért felelős miniszter, akik hosszú időn át a gyermekek oktatása-nevelése érdekében kiemelkedő munkát végeznek.)