Információk az őszi szünetre 2017. október 30 – november 3.

Tisztelt Szülők!

Az őszi szünetben megszervezendő ügyeletet iskolánk, a Csata Utcai Általános Iskola (1135 Budapest, Csata utca 20.) látja el.

Az ügyelet naponta 7.00-17.00 óra között tart.

Ügyeleti napok: október 30. hétfő, október 31. kedd, november 2. csütörtök, november 3. péntek.

Az ügyeletet igénylő gyermekek számára háromszori étkezés biztosított. A XIII. kerületi Önkormányzat döntése alapján az étkezést térítésmentesen vehetik igénybe a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülő tanulók. A 2017. évi, őszi szünidei gyermekétkeztetés igénybevételéhez Kérelem nyilatkozatot legkésőbb 2017. október 13-ig juttassák el az iskolába.
A jogcímmel nem rendelkező, ügyeletet kérő szülők térítési díj befizetésével vehetik igénybe az étkezési szolgáltatást.