Iskolánk elismerésben részesült a diáksport versenyeken nyújtott teljesítményéért

Idézet a Budapesti Diáksport Szövetség leveléből

Ezúton gratulálunk a 2018/2019. tanévben a budapesti diáksport versenyeken elért sport sikerekhez. A Fővárosi Önkormányzat támogatásával 150 budapesti iskola részesül sportszervásárlási utalványban. Célunk a budapesti diákok sportolási lehetőségeinek és körülményeinek fejlesztése, reméljük, hogy ezzel a sportszervásárlási jutalommal elismerjük az intézmények, a testnevelők eddigi színvonalas felkészítő munkáját.  

Reméljük, hogy az így beszerzett eszközökkel hozzájárulhatunk ahhoz, hogy tanulóik minél nagyobb számban válasszák szabadidős tevékenységüknek a sportolást. Bízunk abban, hogy a Budapesti Diáksport Szövetség jövőbeni versenyein és rendezvényein még nagyobb számban képviselik tanulóik és pedagógusaik intézményüket.