Kis felfedezők osztály

Virág Éva

Diplomámat a Bessenyei György Tanárképző Főiskola Tanító szak ének-pedagógia speciálkollégiumán szereztem. Már több mint 30 éve dolgozom aktív pedagógusként. Tanítottam vidéki városban, ahol 2001-ben polgármesteri kitüntetéssel ismerték el pedagógiai munkámat.

Jelenlegi iskolámban már 11 éve nevelem, tanítom a rám bízott tanuló csoportot nagy igyekezettel.

A tanévkezdés  különös jelentőséggel bír számomra akkor,  amikor elsős kisdiákok sorakoznak elém a tanévnyitó ünnepélyen, kerekre tárt szemekkel, nagy izgalommal, kíváncsisággal, s várják, hogy együtt induljunk el a nagy útra.

Nagy, nemes feladat, felelősség ez, mert az első pillanatok, az első nap meghatározó szerepet tölthetnek be gyermekeink életében, fejlődésében.

Minden kedves kis tanítványomat, szüleit szeretettel várom már a tanév megkezdése előtt is, hogy megismerkedjünk, s már közös élmények birtokában örüljünk egymásnak a jövő tanév szeptember elején.

Több információ a kis felfedezők tanmenetéről: itt!