Meghívó tantárgyközi- művészeti- angol projektben készült diákmunkák kiállítására

Meghívó

 

Tisztelettel meghívjuk Önt és kedves családját a 2017/2018. tanév második félévében szervezett tantárgyközi- művészeti- angol projektben készült diákmunkák kiállítására.

A 4. d osztályos diákok legjobb munkáit 2018. 06.12. és 18.-a között tekinthetik meg a Csata utcai Általános Iskola 1. emeleti folyósóján.

A projektben résztvevő foglalkozásvezető tanárok: Borosné Borbély Beáta, Kollár Ágnes, Mák Éva, Nagyné Végvári Erzsébet, Nyári László, Póti Zsuzsanna

A projektben résztvevő diákok: Balla Zsanett, Balog Péter, Bari Zsófia, Berki Benjámin, Csajághi Brigitta, Foki Róbert, Horváth Jusztin, Horváth Karmen, Kiss Anna, Kóczé László, Olláry Bianka, Orodán Vanessza, Papp Péter, Sviatko Richárd, Szabó Tamás, Szabó Lolita, Szegedi Ervin Andrei, Tóth Szimonetta, Turi-Bakos Bence, Varga Izabella

Ezúton szeretnénk megköszönni  az intézmény támogatását, amely lehetővé tette a projekt megvalósulását, emellett köszönjük a szülők munkáját, amely elősegítette a diákok lelkes részvételét, Virág Éva osztályfőnök és a foglalkozásvezető tanárkollegák munkáját, amellyel hozzájárultak a gyermekek komplex fejlődéséhez.

 

A projekt szervezője: Mák Éva