Tanáraink 2016/2017

Vezetőség

Név Foglakozás, beosztás Végzettség Fogadóóra
Szenteiné Bukovinszky Katalin Intézményvezető Matematika, pedagógia-könyvtár szakos tanár,  okleveles minőségfejlesztés-tanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető, mesterpedagógus Hétfő
8.00-9.00
Borosné Borbély Beáta Intézményvezető helyettes, tanár, osztályfőnök (8.b) Biológia, földrajz szakos tanár, okleveles földrajz tanár,szakvizsgázott közoktatás-vezető,  szakvizsgázott mentortanár, felnőttoktatási szakértő, mesterpedagógus Hétfő 3.óra
dr. Hédi Csabáné Papik Éva Intézményvezető helyettes, tanító, osztályfőnök (3.b) Tanító, testnevelés  szakkollégium, szakvizsgázott közoktatás vezető Péntek 1.óra

Nevelőtestület

Név Foglalkozás, beosztás Végzettség Fogadóóra
Bali Anita Tanító ( 4.a) , tanár Tanító, angol nyelv- és irodalom szakos tanár Kedd 6.óra
Berki Andrea Tanító (2.b) Tanító “B” hét Péntek 6.óra
Dr. Sipuláné Kapusi Margit Tanító, osztályfőnök (4. a), tanár Tanító, testnevelés szakkollégium, számítástechnika szakos tanár Hétfő 9.óra
Deák Hedvig Tanító (3.a) Tanító, angol műveltségterület Csütörtök 6.óra
Elsner Miklósné Tanító, osztályfőnök (4. c) Gyógypedagógiai tanár “B”hét Hétfő 2.óra
Formanek Annamária Tanító,tanár, munkaközösség vezető Tanító,ének-zene és német szakos tanár, okleveles ének-zene tanár “B” hét Szerda 6.óra
Fullajtár Istvánné Tanító, osztályfőnök (4. b), munkaközösség vezető Tanító, ember és társadalom műveltségi terület Szerda 5.óra
Goda Tünde Tanító (4. b) Tanító Szerda 5.óra
Hajnal Bíborka   Tanító (1.a) Tanító, informatika műveltségterület  Hétfő 6.óra
Hermann Csilla Tanító, osztályfőnök (1.c) Tanító, okleveles olasz tanár Szerda 4.óra
Ignácz Hajnalka Tanító, osztályfőnök (1.b)  Tanító, differenciáló nevelés szakkollégium “A” hét Kedd 4.óra
Kisné Molnár Ildikó Tanár, osztályfőnök (5.a) munkaközösség vezető Testnevelés, földrajz szakos tanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető Kedd 5.óra
Kiss Ivett Tanító ( 3.b) Tanító, angol műveltségterület Csütörtök 6.óra
Kócsó Gyöngyi Tanító( 3.d) Tanító “A” hét péntek 4.óra

“B” hét péntek 6.óra

Koloszár Ágnes Tanító (1.c), munkaközösség vezető Tanító, rajz, népművelés szakkollégium Kedd 3.óra
Kopcsándi Ilona   Tanár, munkaközösség vezető Magyar, történelem szakos tanár, okleveles tehetségfejlesztő tanár, szakvizsgázott társadalom és állampolgári ismeretek, mesterpedagógus Hétfő 5.óra
Laubné Vigovszky Andrea Tanár, gyermekvédelmi felelős Biológia, informatika szakos tanár, tanító Szerda 16:00-17:00
Lázárné Molnár Katalin Tanító (3.c) Tanító, közművelődés szakkollégium Kedd 4.óra
Marton Annamária Tanító (2.a) Tanító Szerda 1.óra
Mák Éva Tanár Okleveles angol tanár Szerda 4.óra
Mikola Jánosné Tanár Matematika, technika szakos tanár Hétfő 4.óra
Nádházi Ágnes Tanár, osztályfőnök (7.a), munkaközösség vezető Magyar, történelem szakos tanár  Hétfő 4.óra
Nagyné Hajdu Tímea Tanító, osztályfőnök (2.b), diákönkormányzatot segítő tanító Tanító, ének-zene műveltségi terület  Csütörtök 6.óra
Nagyné Végvári Erzsébet Tanár, osztályfőnök (6. a) Matematika, kémia szakos tanár “A” hét Kedd 3.óra
Nátly-Vaszil Edina Tanító, osztályfőnök (1.a) Tanító Kedd 5.óra
Nyári László Tanár, osztályfőnök (8.a), munkaközösség vezető Informatika szakos tanár, tanító Csütörtök 1.óra
Pethőné Krasnyánszki Erika Tanító ( 1.b) Tanító “A” hét Kedd 4.óra
Sebestyénné Angyal Helga   Tanító, osztályfőnök ( 3.c) Tanító, szakvizsgázott tehetséggondozó Szerda 2.óra
  Seres Zsuzsanna   Tanító, osztályfőnök (2.a) Tanító, könyvtár szakkollégium, szakvizsgázott közoktatás-vezető Kedd 5.óra
  Székely Krisztina Tanító, osztályfőnök (3.a), munkaközösség vezető Tanító, ember és társadalom műveltségi terület Hétfő 5.óra
  Targubáné Tari Gabriella   Tanító, osztályfőnök (2.c)  munkaközösség vezető Tanító Szerda 6.óra
Tompa Irén Tanító (2.c), munkaközösség vezető Tanító,  szakvizsgázott fejlesztőpedagógus Hétfő 4.óra
Varga-Ladócki Rita   Tanító Tanító, angol műveltségterület Hétfő 6.óra
Virág Éva Tanító, osztályfőnök (3.d) Tanító, ének, pedagógia szakkollégium Péntek 11:50-12:45
Zara Gyöngyi   Fejlesztő pedagógus Gyógypedagógus Csütörtök 6.óra