Tanáraink 2015

Vezetőség

Név Foglakozás, beosztás Végzettség Fogadóóra
Szenteiné Bukovinszky Katalin Intézményvezető Matematika, pedagógia-könyvtár szakos tanár közoktatás-vezető, minőségfejlesztés-tanár Hétfő
8.00-9.00
Borosné Borbély Beáta Intézményvezető helyettes, tanár, osztályfőnök (7.b) Biológia, földrajz szakos tanár, mentortanár, közoktatás-vezető, felnőttoktatási szakértő Hétfő  10.00-10.45
Kollinné Szimeth Katalin Intézményvezető helyettes Magyar szakos tanár, tanító, közoktatás-vezető Kedd
11.00-12.00

Nevelőtestület

Név Foglalkozás, beosztás Végzettség Fogadóóra
Bali Anita Tanító (3. a),nyelvtanár Olasz nyelvoktató tanító, angol nyelv- és irodalom szakos tanár Péntek 11.55-12-40
Berki Andrea Tanító (1.b) Tanító Kedd 13.45-14.30
Dr. Sipuláné Kapusi Margit Tanító, osztályfőnök (3. a) Tanító, számítástechnika szakos tanár Kedd 12.50-13.35
Deák Hedvig Tanító (2.a) Tanító Hétfő 11.00-11.45
Elsner Miklósné Tanító, (3. c) Gyógypedagógiai tanár Péntek (B. hét)
11.00-11.45
Formanek Annamária Tanár Tanító,ének-zene és német szakos tanár Kedd
13.45-14.30
Fullajtár Istvánné Tanító,osztályfőnök (3. b) Tanító, ember és társadalom műveltségi terület Csütörtök
11.55- 12.40
Goda Tünde Tanító (3. b) Tanító Csütörtök
11.55-12.40
Ignácz Hajnalka  Tanító (4. a),munkaközösség vezető, diák-önkormányzatot segítő tanár  Tanító, differenciáló nevelés szakkollégium  Csütörtök
09.00-9.45
Jarjabka Lilla Tanító (3.c) Tanító Péntek 11.00-11.45
Jerkné Bolczár Edit Tanár, könyvtáros tanár Könyvtár szakos tanár, Biológia szakos tanár
Kisné Molnár Ildikó Tanár, munkaközösség vezető Testnevelés, földrajz szakos tanár, közoktatás-vezető  Péntek 9.00-9.45
Kiss Dorottya Tanító (2.b) Szerda 12.50-13.35
Kócsó Gyöngyi Tanító (2.d)  Csütörtök (“A ” hét)11.55-12.40 Péntek (“B” hét)10.00-10.45
Koloszár Ágnes Tanár, osztályfőnök (8. b) munkaközösség vezető Rajz, közművelődés szakos tanító
Laubné Vigovszky Andrea Tanár, gyermekvédelmi felelős Biológia, informatika szakos tanár, tanító  Kedd
16.00-17.00
Lázárné Molnár Katalin Tanító Tanító, közművelődés szakkollégium

Kedd 11.55-12.40.

Marton Annamária Tanító (1.a)
Müller Éva Tanító Angol nyelv szakos tanár Kedd 13.45-14.30
Mák Éva Tanár Angol nyelv és irodalom szakos tanár  Hétfő 8.00-8.45
Mikola Jánosné Tanár Matematika, technika szakos tanár Szerda 10.00-10.45
Nádházi Ágnes Tanár, osztályfőnök (6.a) Magyar, történelem szakos tanár Kedd
12.50-13.35
Nagy Renáta Tanító (2.c) Tanító, testnevelés műveltségi terület Csütörtök 11.55-12.40
Nagyné Hajdu Tímea Tanító, osztályfőnök (1.b) Tanító, ének-zene műveltségi terület Szerda 13.45-14.30
Nagyné Végvári Erzsébet Tanár, osztályfőnök (5. a) Matematika, kémia szakos tanár Hétfő
9.00-9.45 (“A” hét)
Némethné Seres Zsuzsanna Tanító (1.a) Tanító, Könyvtár szakkollégium Kedd 10.00-10.45
Nyári László Tanár, osztályfőnök (8. a),munkaközösség vezető Informatika szakos tanár, tanító Csütörtök
8.00-8.45
Pasqualini Éva Tanító, osztályfőnök (2.b) Tanító Csütörtök 10.00-10.45
Székely Krisztina Tanító, osztályfőnök (2. a), munkaközösség vezető Tanító, ember és társadalom műveltségi terület Kedd 11.55-12.40
Targubáné Tari Gabriella Tanító, osztályfőnök (1.c)  munkaközösség vezető Tanító Hétfő
11.00-11.45
Tompa Irén Tanító (1.c), Fejlesztő pedagógus Munkaközösség vezető Tanító, fejlesztőpedagógus szakvizsga Szerda 11.55-12.40
Vincze Viktória Tanító, osztályfőnök (2. c) Tanító, ember és társadalom műveltségi terület Hétfő 12.50-13.35
Virág Éva Tanító, osztályfőnök (2.d) Tanító, ének, pedagógia szakos tanár  Csütörtök 11.00-11.45
Zara Gyöngyi Fejlesztő pedagógus Gyógypedagógus Hétfő 12.50-13.35