Tanárok fogadó órái 2023/2024. tanév.
Vezetőség
Név |
Foglalkozás, Beosztás |
Végzettség |
Fogadóóra |
Borosné Borbély Beáta |
Intézményvezető |
Biológia, földrajz szakos tanár, okleveles földrajz tanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető, szakvizsgázott mentortanár, mesterpedagógus |
Hétfő 10:00-10:45 |
Kiss Hajnalka |
Intézményvezető-helyettes, tanár |
Biológia, földrajz szakos tanár, okleveles egészségtanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető |
Péntek 13:00-14:00 |
Kovácsné Báder Katalin |
Intézményveztő-helyettes, tanító |
Tanító, testnevelés szakkollégium |
Hétfő 9:00-9:45 |
Nevelőtestület
Név |
Foglalkozás, Beosztás |
Végzettség |
Fogadóóra |
Ambrusits Beatrix |
Tanár |
Történelem-orosz szakos tanár, olasz szakos nyelvtanár Anglisztika alapszakos bölcsész |
Hétfő 11:00-11:45 |
Balázsi Bálintné |
Tanár |
Okleveles fizika szakos tanár Okleveles matematika tanár |
Hétfő 11:00-11:45 |
Balázsi Judit |
Tanító |
Tanító |
Péntek 11:00-11:45 |
Bartalos Balázs |
Tanár, osztályfőnök ( 8.a) |
Okleveles földrajz szakos tanár |
Péntek 9:00-9:45 |
Berki Andrea |
Tanító |
Tanító, történelem szakos tanár, ember és társadalom műveltségterület |
Kedd 9:00-9:45 |
Csankyné Antal Ildikó |
Tanító |
Tanító |
Kedd |
Csát Rita |
Fejlesztőpedagógus |
Gyógypedagógus |
igény szerint |
Cser Tamara |
Tanító, osztályfőnök (2.a) |
Tanító |
Csütörtök 10:00-10:45 |
Csillag Réka |
Tanító,osztályfőnök ( 2.b) |
Tanító, informatika műveltségterület |
Hétfő 9:00-9:45 |
Csillag-Szentgyörgyi Krisztina |
Tanár, osztályfőnök (7.b) |
Tanár, német szakos tanár, szakvizsgázott közoktatás vezető |
Csütörtök 10:00-10:45 |
Formanek Annamária |
Tanító, tanár, osztályfőnök (6.b), munkaközösség vezető, kerületi tantárgygondozó |
Tanító, ének-zene és német szakos tanár, okleveles ének-zene tanár, szakvizsgázott közoktatás vezető |
Csütörtök 8:00-8:45 |
Gáspár Beáta |
Tanár, osztályfőnök (6.c) |
Okleveles matematika, technika és életvitel és gyakorlat tanár |
Kedd 9:00-9:45 |
Hermann Csilla |
Tanító, osztályfőnök (3.c) |
Tanító, okleveles olasz szakos tanár |
Kedd 12:00-12:45 |
Horváth Alexandra |
Tanító |
Tanító |
Szerda 11:00-11:45 |
Hudák Erika |
Tanító |
Tanító, népművelés szakkollégium |
Szerda 11:00-11:45 |
Ignácz Hajnalka |
Tanító, osztályfőnök (4.d) |
Tanító, differenciáló nevelés szakkollégium |
Csütörtök 8:00-8:45 |
Karikó Zoltán |
Tanár |
Testnevelés, matematika szakos tanár |
Kedd 10:00-10:45 |
Kelemen Attila |
Tanár, osztályfőnök (5.c) |
Matematika, fizika, informatika szakos tanár |
Hétfő 9:00-9:45 |
Kiss Csilla |
Tanító, osztályfőnök (4.a), munkaközösség vezető |
Tanító, biológia szakos tanár |
Csütörtök 10:00-10:45 |
Kócsó Gyöngyi |
Tanító |
Tanító, technika és életvitel szakkollégium |
Csütürtök 9:00-9:45 |
Kotz Tímea |
Tanító, osztályfőnök (3.b), munkaközösség vezető |
Tanító |
Péntek 11:00-11:45 |
Krajnc Lászlóné |
Tanító |
Tanító |
Szerda 16:00-17:00 |
Kréth Csabáné |
Tanító, osztályfőnök (4.c) |
Tanító, ember és társadalom műveltség terület |
Csütörtök 11:00-11:45 |
Kriska Pál |
Tanár, osztályfőnök (5.a) |
Okleveles történelem, etika szakos tanár |
Szerda 10:00-10:45 |
Medve Ágnes |
Tanító, osztályfőnök (4.b) |
Tanító,informatika műveltségterület |
Péntek 10:00-10:45 |
Nádházi Ágnes |
Tanár, munkaközösség vezető, osztályfőnök (5.b) |
Magyar, történelem szakos tanár |
Hétfő 10:00-10:45 |
Nagy Ildikó |
Tanár |
Okleveles biológia, kémia szakos tanár |
Hétfő 8:00-8:45 |
Nagyné Malicsek Ágnes |
Tanító |
Tanító magyar szakkollégiummal, történelem szakos tanár, okleveles család- és gyermekvédő tanár, szakvizsgázott közoktatási vezető, szakvizsgázott mentortanár, szakvizsgázott fejlesztő-differenciáló pedagógus, mesterpedagógus |
Péntek 12:00-13:00 |
Nyári László |
Tanár, munkaközösség vezető |
Számítástechnika szakos tanár, tanító |
Péntek 9:00-9:45 |
Perjés Péter |
Tanár |
Testnevelés-és földrajz szakos tanár |
Szerda 9:00-9:45 |
Pethőné Krasnyánszki Erika |
Tanító, osztályfőnök (3.a) |
Tanító, testnevelés és sport műveltségterület |
Szerda 9:00-9:45 |
Szabó Julianna |
Tanár |
Rajz szakos tanár |
Hétfő 12:00-12:45 |
Szántó Edina |
Tanár, osztályfőnök (6.a) |
Okleveles testnevelő tanár, gyógytestnevelő-egészség-fejlesztő tanár |
Csütörtök 12:00-12:45 |
Szerdahelyi Zsófia |
Tanító, osztályfőnök (1.b) |
Tanító, |
Kedd 10:00-10:45 |
Szujóné Somogyi Ágnes |
Tanító, osztályfőnök (1.a), munkaközösség vezető |
Tanító, ember és társadalom műveltségterület |
Kedd 10:00-10:45 |
Tompa Irén |
Tanító, osztályfőnök (1.c) |
Tanító, rajz szakkollégium |
Hétfő 10:00-10:45 |
Tóth György |
Tanár, osztályfőnök (8.c) |
Okleveles testnevelés, földrajz szakos tanár |
Csütörtök 11:00-11:45 |
Vécsey Tímea |
Tanár, osztályfőnök (7.c). munkaközösség vezető, kerületi tantárgygondozó |
Okleveles angol, magyar szakos tanár |
Kedd 11:00-11:45 |