Tanárok fogadóórái 2022-2023.

Vezetőség

Név

Foglalkozás, Beosztás

Végzettség

Fogadóóra

Borosné

Borbély Beáta

Intézményvezető

Biológia, földrajz szakos tanár, okleveles földrajz tanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető, szakvizsgázott mentortanár,mesterpedagógus

 Hétfő

8:00-8:45

Kiss Hajnalka

Intézményvezető-helyettes, tanár

Biológia, földrajz szakos tanár, okleveles egészségtanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető

 Kedd

8:00-8:45

Kovácsné Báder Katalin

Intézményveztő-helyettes,

tanító

Tanító, testnevelés szakkollégium

Hétfő

8:00-8:45

Nevelőtestület

Név

Foglalkozás, Beosztás

Végzettség

Fogadóóra

Ambrusits Beatrix

Tanár,

Történelem-orosz szakos

tanár, olasz szakos nyelvtanár

anglisztika alapszakos bölcsész

Kedd

10:00-10:45

Balázsi Judit

Tanító, osztályfőnök (3.a)

Tanító

Kedd

12:00-12:45

Balogh Lili

Tanító

Tanító,angol műveltségterület

Péntek

10:00-10:45

Bartalos Balázs

Tanár,osztályfőnök ( 7.a)

Okleveles földrajz szakos tanár

Péntek

11:00-11:45

Berki Andrea

Tanító

Tanító, történelem szakos tanár,

ember és társadalom műveltségterület

Kedd

12:00-12:45

Csankyné Antal

Ildikó

Tanító

Tanító

Kedd
11:00-11:45

Csát Rita

Fejlesztőpedagógus

Gyógypedagógus

 

Cser Tamara

Tanító

Tanító

Csütörtök

13:00-13:45

Csillag Réka

 

Tanító,osztályfőnök ( 1.b)

 

Tanító, informatika

műveltségterület

Péntek

11:00-11:45

Csillag-Szentgyörgyi

Krisztina

Tanár, osztályfőnök

( 6.b)

Tanár, német szakos tanár, szakvizsgázott közoktatás vezető

Kedd

12:00-12:45

Formanek Annamária

Tanító, tanár, osztályfőnök (5.b),munkaközösség vezető, kerületi tantárgygondozó

Tanító, ének-zene és német szakos tanár, okleveles ének-zene tanár, szakvizsgázott közoktatás vezető

Kedd

11:00-11:45

Gáspár Beáta

 

Tanár, osztályfőnök (5.c)

 

Okleveles matematika, technika

és életvitel és gyakorlat tanár

Hétfő

9:00-9:45

Hermann Csilla

Tanító,osztályfőnök(2.c)

Tanító, okleveles olasz szakos tanár

Szerda

17:00-17:45

Horváth Alexandra

Tanító

Tanító

Hétfő

10:00-10:45

Hudák Erika

Tanító

Tanító,népművelés szakkollégium

Hétfő

10.00-10.45

Ignácz Hajnalka

Tanító, osztályfőnök (3.d)

Tanító, differenciáló nevelés szakkollégium

Kedd

11:00-11:45

Karikó Zoltán

Tanár, osztályfőnök

Testnevelés, matematika szakos tanár

Hétfő

11:00-11:45

Kelemen Attila

Tanár,osztályfőnök (8.b)

Matematika, fizika, informatika szakos  tanár

Szerda

10:00-10:45

Kiss Csilla

Tanító, osztályfőnök (3.a) munkaközösség vezető

Tanító, biológia szakos tanár

Kedd

9:00-9:45

Kócsó Gyöngyi

Tanító, osztályfőnök (1.c)

Tanító. technika és életvitel szakkollégium

Csütürtök

13:00-13:45

Kotz Tímea

Tanító,osztályfőnök (2.b)

Tanító

Péntek

10:00-10:45

Kréth Csabáné

Tanító, osztályfőnök (3.c)

Tanító, ember és társadalom műveltség terület

Hétfő

8:00-8:45

Kriska Pál

Tanár, osztályfőnök (8.c)

Okleveles történelem, etika szakos tanár

Szerda

10:00-10:45

Medve Ágnes

Tanító,osztályfőnök (3.b)

Tanító,informatika

műveltségterület

Péntek

10:00-10:45

Nádházi Ágnes

Tanár, munkaközösség vezető

Magyar, történelem szakos tanár

Csütürtök

9:00-9:45

Nagy Ildikó

Tanár

Okleveles biológia, kémia szakos tanár

Kedd

10:00-10:45

Nagyné Malicsek Ágnes

Tanító, osztályfőnök (4.c)

 

Tanító, történelem szakos tanár, ember és társadalom műveltségterület, mesterpedagógus

Péntek

12:00-12:45

Nyári László

Tanár, osztályfőnök (6.a) munkaközösség vezető

Számítástechnika szakos tanár, tanító

Kedd

9:00-9:45

Pethőné Krasnyánszki Erika

Tanító, osztályfőnök (2.a)

Tanító, testnevelés és sport műveltségterület

Kedd

13:00-13:45

Szántó Edina

 

Tanár,osztályfőnök (5.a)

 

Okleveles középiskolai

testnevelő tanár,

gyógytestnevelő-egészség-

fejlesztő tanár

Csütörtök

9:00-9:45

Szerdahelyi Zsófia

Tanító,

Tanító,

Szerda

9:00-9:45

Szujóné Somogyi Ágnes

Tanító, osztályfőnök (4.b)

munkaközösség vezető

Tanító, ember és társadalom műveltségterület

Szerda

12:00-12:45

Terényi Márk

Tanító

Tanító, testnevelés műveltségterület

Csütörtök

16:00-16:45

Tompa Irén

Tanító,

Tanító,rajz szakkollégium

 

Tóth György

Tanár, osztályfőnök (7.c)

Okleveles testnevelés, földrajz szakos tanár

Hétfő

10:00-10:45

Tóth Sára

Tanító

Tanító

Szerda

12:00-12:45

Vanhall Anna

Tanító

Tanító, vizuális nevelés műveltségterület

Kedd

12:00-12:45

Vécsey Tímea

Tanár, osztályfőnök(6.c). munkaközösség vezető, kerületi tantárgygondozó

Okleveles angol, magyar szakos tanár

Kedd

11:00-11:45

Veréb Judit

Tanító, osztályfőnök (1.a)

Tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségterület

Kedd

12:00-12:45

Vigh János

Tanító

Tanító, vizuális nevelés műveltségterület

Hétfő

11:00-11:45

Zámbóné Vincze Beatrix

Tanító

Tanító, magyar nyelv és irodalom műveltségterület

Kedd

11:00-11:45