Tanévkezdés, pótvizsga

Tisztelt Szülők, Kedves Gyerekek!

 

  • Javítóvizsgára felkészítés  augusztus 24-én csütörtökön 11 órától,                                                                                           augusztus 28-án hétfőn 12 órától,                                                                                                     augusztus 29-én kedden 11 órától.
  • Javítóvizsga 2017. augusztus 30-án szerdán reggel 8 órától lesz.
  •  A Tanévnyitó ünnepség 2017. szeptember 1-én pénteken reggel 8 órakor lesz, a megjelenést ünneplő ruhába kérjük. (sötét szoknya vagy nadrág, fehér blúz, ing)
  • Tanévnyitó ünnepségre próbák: augusztus 29-én kedden 8-9 óra között,                                                                                           augusztus 30-án szerdán 8-9 óra között,
    Főpróba:       augusztus 31-én csütörtökön 14 órától.

A tanévnyitó ünnepség próbáira MINDEN 4.c és 4.d osztályos tanulót várunk!

  • A tankönyveket minden tanuló az első tanítási napon kapja meg.