Tanévnyitó

2020/2021. tanévnyitó ünnepség

Kedves Szülők és Gyerekek!

A 2020/2021. tanév ünnepélyes megnyitója 2020. szeptember 01.(kedd) 8:00 órakor lesz az első évfolyamosoknak az iskola udvarán (rossz idő esetén az ebédlőben). A felsőbb évfolyamok részére a tanévnyitó az iskolarádión keresztül lesz megtartva. Kérjük, hogy a tanulók a tanévnyitón ünneplő ruhában jelenjenek meg!

A tanulók a tankönyveket az első tanítási napon fogják megkapni, melyet kérünk a füzetekkel együtt nedves kendővel törölhető borítókkal legyenek szívesek befedni. A szükséges taneszközök listáját honlapunkon megtalálják.

Üdvözlettel:

Borosné Borbély Beáta