Változás! – Normatív étkezési térítési díjkedvezmény igénylése

Tisztelt Szülők!

Tájékoztató a normatív étkezési térítési díjkedvezmény igényléséhez

2017. április 1-től változás a  kérelmek benyújtásánál!

Nyomtatványok az iskolában, a Budapest XIII. Kerületi Polgármesteri Hivatal Szociális és Köznevelési Osztályán és az ügyfélszolgálaton (1139 Béke tér 1.) kérhetők, valamint letölthetők honlapunkról ITT.

A kérelmet írásban lehet benyújtani a 8. sz. mellékletet kitöltve, a szükséges igazolásokkal együtt a XIII. kerületi Önkormányzat intézményeiben tanuló gyermekek esetén a Budapest XIII. Kerületi Polgármesteri Hivatal Szociális és Köznevelési Osztályán, az iskolákban történő étkezési térítési díj közzétett beszedésének idején az IMFK munkatársainál.

 

A normatív étkezési térítési díjkedvezmény igénylésével kapcsolatban bővebben az imfk honlapján tájékozódhatnak .