„VÁLTS EGY CSOKIT MOSOLYRA!”

Kedves Gyerekek!

Idén is úgy döntöttünk, nem csak várunk a csodára, hanem elvisszük azt azokhoz a gyerekekhez, akik állami gondoskodásban és gyermekotthonokban élnek, hogy a karácsony valóban róluk szóljon! Hiszen az ÁGOTA Alapítvány mottója szerint

„Azért van az ünnep, mert nem lehet csoda nélkül élni”

Az ÁGOTA  Alapítvány és a Szeged-Csanádi Egyházmegye Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató közös célkitűzése segíteni azoknak a gyerekeknek, akik – még ha átmenetileg is – szülők, család nélkül maradtak. Mikulás és karácsony táján pedig a Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács immár harmadik alkalommal segít nekik mosolyt csalni a gondjaikra bízott gyerekek arcára. Ezért idén ismét megszervezzük a csokik és apró ajándékok összegyűjtését, ha szeretnétek azokat mosolyra váltani!

 

Ha Te is segítenél, hozz el egy csokit az iskoládba,

 és mi eljuttatjuk az állami gondoskodásban élő gyermekekhez!

A csokikat December 8-ig a könyvtárba Lilla néninél adhatjátok le.

 

Segítségeteknek is köszönhető, hogy az elmúlt két évben Szent Ágota Gyermekvédelmi Szolgáltató által támogatott gyerekek nem maradtak csoki, és személyes ajándék nélkül karácsonykor.

Ne feledjétek, idén is számítanak rátok!