Kerületi és országos versenyek 2014/2015

Kerületi versenyeredmények a felső tagozaton 2014/2015.

Verseny neve Tanuló Helyezés Felkészítő tanár
Balázs Judit Matematika Kerületi Verseny Szöghy Richárd (6.b)  VI. Mikola Jánosné
 Kerületi német szavalóverseny Rostás Gabriella (5.a)  IV. Formanek Annamária
 Tóth- Szabó Vilmos (5.a)  III. Formanek Annamária
Csikós Bianka (8.b)  II. Formanek Annamária
 Kazinczy “Szép Magyar Beszéd” verseny kerületi fordulója  Kollár Bettina (5.a) II. Nádházi Ágnes
 Kerületi helyesírás verseny  Kertész Éva Kira (8.a) I. Kolinné Szimeth Katalin
Kerületi szépíró verseny Molnár Norbert (8.a)  III. Kolinné Szimeth Katalin
Simonyi Zsigmond kerületi helyesírási verseny Kollár Bettina (5.a) IV. Nádházi Ágnes
 Kerületi számítástechnika verseny Kui Ákos (7.a)  III. Nyári László
Kótai Erik (7.a)  VI. Nyári László
Szívós Fatime (7.a)  IV. Tikosné Tircsi Éva
 Budapesti birkózó bajnokság  Wuver Darren (7.b)  V. Illés Gergely és Ferenczi István
 Borsos Gábor (7.b)  III. Illés Gergely és Ferenczi István
 Országos birkózó bajnokság Borsos Gábor (7.b) VII.  Illés Gergely és Ferenczi István
 Kerületi evező verseny Lancz Dániel (8.a)  V. Kisné Molnár Ildikó
 Kerületi ergometria verseny  Lancz Dániel (8.a)  V. Kisné Molnár Ildikó
Bodó Patrik (5.a) VI. Alberti Péter
Varga Ákos (6.b) IV. Kisné Molnár Ildikó
Kerületi matematika verseny Kovács Viola (5.a)  II. Szenteiné Bukovinszky Katalin
Szöghy Richárd (6.b)  III. Mikola Jánosné
13. kerületi angol szavalóverseny Varga Rudolf  (4.a) IV. Mák Éva
13. kerületi Benchmark-Mastermind  komplex nyelvi verseny    Kui Ákos (7.o.)- Kertész Kíra(8.a)- N. Hüse Éva (8.a)  IV. Mák Éva

Kerületi versenyeredmények az alsó tagozaton 2014/2015.

Verseny neve Tanuló neve Helyezés Felkészítő tanár neve
Kerületi rajz verseny Kiss Dániel (1.a) III. Tomba Irén
Setényi Mira (2.a) IV. Tompa Irén
 Kazinczy “Szép Magyar Beszéd” verseny kerületi fordulója Szilágyi Viktória (4.a) V. Targubáné Tari Gabriella
Kerületi versmondó verseny Szilágyi Viktória (4.a) V. Targubáné Tari Gabriella
Zöldike kerületi környezetismereti vetélkedő Takács András (4.a) VI. Targubáné Tari Gabriella
Horváth Bence (4.a) VI. Targubáné Tari Gabriella
Varga Szófia (4.a) VI. Targubáné Tari Gabriella
Varga Rudolf (4.a) VI. Targubáné Tari Gabriella
Gál Dávid (3.a) VI. Ignácz Hajnalka
Play and Win országos angol levelező verseny Kertész Kíra Éva ( 8.a)-  Junior egyéni kategória  III.  Mák Éva