Beiskolázás módja

Iskolánk felvételi körzetébe tartozó valamennyi tanulónak helyet biztosítunk. Az osztályba sorolást a szülők kérése és egyéb pedagógiai szempontok határozzák meg.

A nem körzetes gyermekek felvételénél különleges helyzetűnek minősülnek azok, akiknek a testvére intézményünkben tanul.  A beiskolázás során az alábbi tényeket is mérlegeljük: a gyermek szülőjének munkahelye iskolánk körzetében található, vagy lakhelyük iskolánk közelében van.

A hozzánk jelentkezőktől – körzetesektől is – írásos jelzést kérünk arról, hogy gyermeküket iskolánkba szeretnék beíratni. Az Előzetes jelentkezési lap iskolánk honlapjáról letölthető, melyet személyesen leadhatnak az intézményben, vagy elküldhetik az iskola e-mail címére  csataiskola13@gmail.com.

A kérvények leadásának határideje 2018. február 21.

Jelentkezési lap_2018-2019