Név |
Foglalkozás, beosztás |
Végzettség |
Fogadóóra |
Bali Anita |
Tanító ( 1.a) , tanár |
Tanító, angol nyelv- és irodalom szakos tanár |
Csütörtök 6.óra |
Berki Andrea |
Tanító (3.b) |
Tanító |
Kedd 6.óra |
|
|
|
|
Deák Hedvig |
Tanító |
Tanító, angol műveltségterület |
„A” hét hétfő 5.óra |
Dombiné Pécs Anikó |
Tanító, osztályfőnök (2.a) |
Tanító |
Szerda 4.óra |
Dr. Sipuláné Kapusi Margit |
Tanító, osztályfőnök (1.a), tanár |
Tanító, testnevelés szakkollégium, számítástechnika szakos tanár |
Hétfő 6.óra |
Endrődi Zoltánné |
Tanár |
Tanító,orosz műveltségi terület, ének-zene és német szakos tanár, |
Kedd 4.óra |
Formanek Annamária |
Tanító,tanár, munkaközösség vezető |
Tanító,ének-zene és német szakos tanár, okleveles ének-zene tanár |
Szerda 6.óra |
Gazdagné Gyöngyösi Tünde |
Tanító, osztályfőnök (1.b) |
Tanító, szakvizsgázott közoktatás-vezető |
Kedd 4.óra |
Goda Tünde |
Tanító (4.c) |
Tanító |
Kedd 6.óra |
Hermann Csilla |
Tanító, osztályfőnök (2.c) |
Tanító, okleveles olasz tanár |
Csütörtök 4.óra |
Honbolygó Klára |
Tanár |
Magyar- történelem szakos tanár |
Csütörtök 4.óra |
Ignácz Hajnalka |
Tanító, osztályfőnök (2.b) |
Tanító, differenciáló nevelés szakkollégium |
Szerda 5.óra |
Juhász Miklós |
Tanító, osztályfőnök (4.c) |
Tanító, szakvizsga |
Kedd 6.óra |
|
|
|
|
Kerényi Lilla |
Könyvtáros |
Tanító, könyvtár szakkollégium |
Hétfő 15:00-16:00 |
Kisné Molnár Ildikó |
Tanár, osztályfőnök (6.a) munkaközösség vezető |
Testnevelés, földrajz szakos tanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető |
Kedd 7.óra |
Kiss Csilla |
Tanító ( 1.c) |
Tanító, biológia szakos tanár |
Szerda 10.óra |
Kiss Hajnalka |
Tanár, osztályfőnök (5.c), munkaközösség vezető |
Biológia, földrajz szakos tanár, okleveles egészségtanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető |
Hétfő 5.óra |
Kiss Ivett |
Tanító ( 4.b) |
Tanító, angol műveltségterület |
Csütörtök 5.óra |
Kócsó Gyöngyi |
Tanító( 4.d) |
Tanító |
Péntek 3.óra |
Koloszár Ágnes |
Tanító (2.c), munkaközösség vezető |
Tanító, rajz, népművelés szakkollégium |
Szerda 4.óra |
|
|
|
|
Lázár Benjámin |
Tanár |
Testnevelés szakos tanár |
Csütörtök 3.óra |
Mák Éva |
Tanár |
Okleveles angol tanár |
Péntek 3.óra |
Nádházi Ágnes |
Tanár, osztályfőnök (8.a), munkaközösség vezető |
Magyar, történelem szakos tanár |
Szerda 3.óra |
Nagyné Hajdu Tímea |
Tanító, osztályfőnök (3.b) |
Tanító, ének-zene műveltségi terület |
Hétfő 4.óra |
Nagyné Végvári Erzsébet |
Tanár, osztályfőnök (7. a) |
Matematika, kémia szakos tanár |
„A” hét Hétfő 2.óra |
Nyári László |
Tanár, osztályfőnök (5.a), munkaközösség vezető |
Számítástechnika szakos tanár, tanító |
Péntek 1.óra |
Pecze Halász Adrienn |
Tanító (4.a), munkaközösség vezető |
Tanító, okleveles történelem tanár, szakvizsgázott közoktatás-vezető |
Csütörtök 4.óra |
Pethőné Krasnyánszki Erika |
Tanító, osztályfőnök (1.c) |
Tanító |
Szerda 2.óra |
|
|
|
|
|
|
|
|
Seres Zsuzsanna |
Tanító, osztályfőnök (3.a) |
Tanító, könyvtár szakkollégium, szakvizsgázott közoktatás-vezető |
Péntek 3.óra |
Székely Krisztina |
Tanító, osztályfőnök (4.a), munkaközösség vezető |
Tanító, ember és társadalom műveltségi terület |
Hétfő 5.óra |
Targubáné Tari Gabriella |
Tanító, osztályfőnök (3.c) munkaközösség vezető |
Tanító |
Szerda 4.óra |
|
|
|
|
Varga-Ladócki Rita |
Tanító (1.b) |
Tanító, angol műveltségterület |
Csütörtök 4.óra |
Virág Éva |
Tanító, osztályfőnök (4.d) |
Tanító, ének, pedagógia szakkollégium |
Péntek 4.óra |
Zara Gyöngyi |
Fejlesztő pedagógus |
Gyógypedagógus |
Szerda 3.óra |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|