A nagy sportágválasztó:)

2015. novemberében a  Magyar Diáksport Szövetség szervezésében alsó tagozatos diákjaink különböző sportágakkal ismerkedhettek meg. A sportágválasztó délutánunkon tanulóink kipróbálhatták a kézilabda, röplabda, vívás, futball és kosárlabda sportágakat.  Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani a sportágakat bemutató egyesületeknek, hogy  elhozták a mozgás örömét. Nagyon jó volt látni, diákjaink lelkesedését a számukra új sportok iránt. Reméljük, minél többen kedvet kapnak a rendszeres sportoláshoz:)

Nagy örömünkre szolgált, hogy több tanuló számára vívófelszerlést kaptunk, reméljük tanulóink sikeres eredményeket fognak elérni a segítségükkel.OLYMPUS DIGITAL CAMERA ???????????????????????????????

 

Az délután folyamán készült képek megtekinthetőek a “képtárba”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vélemény, hozzászólás?